Mobilios pirtys

Siūlome platų mobilių pirčių asortimentą. Pasirinkite jums labiausiai patinkančią pirtį!

Pirtys-"bačkos"

Apvali Pirtis „Bačka”

Apvalios formos pirtis-bačka – tai ypatinga, visus poreikius atitinkanti lauko pirtis. Dėl savo aptakaus dizaino ji puikiai įsilieja į sodo, miško ar sodybos aplinką ir atlaiko pačias šalčiausias lietuviškas žiemas. Unikali jos forma suteikia tikrą erdvumo pojūtį, tačiau neapsigaukite – įkaista ji tikrai greitai!

Siūlome net šešis pirties-bačkos ilgius, todėl joje vietos ras tiek kelių asmenų kompanija, tiek ir didelė šeima.

Iglu pirtis

„Iglu” Pirtis

„Iglu” formos pirtis pasižymi plačiu pagrindu ir siaurėjančiu viršumi. Tai – kompaktiškos, universalios ir erdvumo pojūtį suteikiančios pirties variantas. Dėl žemai esančio įėjimo į tokią pirtį itin paprasta įlipti ir išlipti, o ypatinga stogo forma leidžia patogiai įsitaisyti net ir aukštaūgiams.

Būtent todėl šis pirties modelis puikiai patenkina erdvę ir lengvą prieigą vertinančių klientų poreikius.

Mobili kvadro pirtis

Kvadratinė pirtis „Kvadro”

Ši kvadratinės formos lauko pirtis – tai kokybiško laiko su šeima ir draugais garantas. Siūlome net šešis, visiems gyvenimo atvejams tinkančius pirties ilgius. Jums pageidaujant, įrengsime panoraminį pirties langą, įstatysime stiklines ar medines, iš priekio arba šono atsidarančias lauko duris. O norintiems kažko ypatingo, įrengsime jaukumo suteikiančią pirties terasą.

Šios pirties sienojai pagaminti iš natūralios, puvimui atsparios ir seniausias tradicijas atitinkančios Šiaurinės eglės medienos.

IŠSIRINKITE SAVO PIRTĮ JAU ŠIANDIEN